Ziyaretši Istatistikleri
Ůu anda 1
Son 24 Saat 1
Toplam 1147818
Hizmetlerimiz

 

ULA┼×IM H─░ZMETLER─░ : Misafirlerimizin  Rezervasyonlar─▒ S─▒ras─▒nda Ba┼člayan Kaliteli Hizmetin Devam─▒ Olarak Uçak, otobüs sonras─▒ transferlerde de gösteriyoruz. ATOUR  IATA Temsilcisi olarak ba┼čta Türk Hava Yollar─▒ Olmak üzere her türlü ulusal ve uluslar aras─▒ Hava Yolu ┼×irketlerinin Bilet Sat─▒┼člar─▒n─▒ Sertifikal─▒ ve Deneyimli Kadrosu ile Gerçekle┼čtirmektedir.

KONGRE & FUAR ORGAN─░ZASYONLARI : E─čer bir kongre ya da fuar organizasyonu dü┼čünüyorsan─▒z bunun zor ve kolay yollar─▒ var. Kongre ve fuar organizasyonlar─▒ için kullanaca─č─▒m─▒z mekan─▒n ve program─▒n belirlenmesinde A Tour  meeting  & incentive departman─▒ sizinle hareket ederek o listenin ┼čekillenmesini ve sorunsuz i┼člemesini sa─člar. Konuklar─▒n uçak ve/veya otobüs ile ula┼č─▒mlar─▒, tüm gezi ve transfer hizmetleri, her türlü banket hizmetleri; kokteyl, ho┼č geldiniz yeme─či, gala yeme─či, e─člence programlar─▒, kahve molalar─▒, bo┼č zamanlar─▒ de─čerlendirmek için aktiviteler; çevre gezileri, çe┼čitli turnuvalar, yar─▒┼čmalar, oyunlar, animasyonlar, foto─čraf çekimi, video çekimi gibi hizmetler, bas─▒n ili┼čkileri, firmalar bayiler aras─▒ her türlü diyalog, teknik hizmetler; toplant─▒ için gerekli ekipmanlar, salon içi süsleme, her türlü hediyelik e┼čya yap─▒m─▒, her türlü matbaa ve reklam malzemelerinin yap─▒m─▒ taraf─▒m─▒zca yap─▒lan hizmetlerdir.

TOPLANTI & SEM─░NER ORGAN─░ZASYONLARI : Her türlü bayi toplant─▒s─▒, seminer, promosyon ve organizasyonlar─▒n─▒z için yap─▒lacak tüm düzenlemeleri b─▒rak─▒n A  Tour  meeting & incentive departman─▒ olarak sizin için organize edelim. En iyi otellerle ve en iyi destek kurulu┼člar─▒yla çal─▒┼čarak, organizasyonlar─▒n─▒za renk katacak yeni fikirlerle, istikrarl─▒ amatör ruhlu profesyonel kadromuz ve geli┼čen teknolojiyi yakalama çabam─▒z projenizin her ad─▒mdaki deste─čimizle sürecektir. En iyiyi en uygun fiyat ve ┼čartlarla size haz─▒rlamak ve sunmak görevimiz olacakt─▒r.

ULUSLAR ARASI KONGRE ORGAN─░ZASYONLARI : Uluslar aras─▒ kongre organizasyonlar─▒nda kongrelere at─▒lacak olan misafir ve çal─▒┼čanlar─▒n kay─▒t i┼člemleri, ula┼č─▒m, otel rezervasyonlar─▒, transferler, sosyal program ak─▒┼člar─▒, rehber temini, ileti┼čim gibi alanlarda destek ve hizmet vermekteyiz.

ÖZEL GEZ─░ GRUPLARI (Yurtiçi – Yurtd─▒┼č─▒) : Yurtiçi ve yurtd─▒┼č─▒, K─▒br─▒s, kültür turlar─▒, mavi yolculuklar da özel gezi gruplar─▒na otel belirlemelerden ba┼člayarak, ula┼č─▒m detaylar─▒, alternatif etkinlikler ve geziler belirlenmesine kadar her türlü servisi A Tour  metin & incentive departman─▒ olarak sunuyoruz. Siz akl─▒n─▒zda olu┼čturdu─čunuzu bize söyleyin biz gerçekle┼čtirelim.

KÜLTÜR TURLARI : Türkiye'nin 7 Farkl─▒ bölgesinde bulunan binlerce tarihi ve do─čal güzellikleri, profesyonel kokartl─▒ rehberlerimiz e┼čli─činde, otobüs ve uçak olmak üzere farkl─▒ ula┼č─▒m araçlar─▒m─▒z ile geziler düzenlemekteyiz. Bölgelerimizde yer alan en uygun otel ve restoranlarda konaklama yaparak gezilerimizde kaliteyi her daim ön planda tutuyoruz. Gerek münferit gerekse grup organizasyonlardaki ba┼čar─▒lar─▒m─▒z sayesinde her geçen gün ülke güzellikleri biraz daha tan─▒nmas─▒nda ve anla┼č─▒lmas─▒nda katk─▒da bulunuyoruz. Türkiye ‘de kültür turlar─▒n─▒n öncüsü olan acentemiz, farkl─▒ program ve turlar ile hizmet vermeye devam etmektedir. 

BALAYI PROGRAMLARI : Balay─▒ hayat─▒n en unutulmaz anlar─▒n ya┼čan─▒ld─▒─č─▒ romantik, sorunsuz, ba┼č döndürücü bir an─▒d─▒r. Bunu ya┼čatmak için bizler tüm dü┼člerinizi gerçekle┼čtiriyoruz. Balay─▒ için bizim haz─▒rlad─▒─č─▒m─▒z kusursuz paketlerin yan─▒ s─▒ra sizinde fikirleriniz ve dü┼člerinizle rüya gibi balay─▒ ya┼čama ayr─▒cal─▒─č─▒ A Tour  fark─▒ ile.

YURT─░Ç─░ – YURTDI┼×I UÇAK B─░LETLER─░ : Yurtiçi ve yurtd─▒┼č─▒ uçak bileti talepleriniz için IATA üyesi ve THY yetkili acentas─▒ olan A Tour, talepleriniz dünyan─▒n tüm önemli havayollar─▒ ile on line ba─člant─▒l─▒ merkezi rezervasyon sistemi ile an─▒nda de─čerlendirilir.  Yapt─▒raca─č─▒n─▒z d─▒┼č hat rezervasyonlar─▒n─▒z için geçilecek teyid mesaj─▒yla rezervasyona ait tüm teknik bilgiler fiyat, tarih de─či┼čikli─či ve iptal ┼čartlar─▒ gibi önemli ayr─▒nt─▒lar bilgilerinize sunulur.

┼×EH─░R TURLARI : Tüm yerli ve yabanc─▒ misafirler için, yurtiçi ve yurtd─▒┼č─▒nda, deneyimli ┼čoförlü araçlar─▒m─▒z ve profesyonel rehberlerimiz e┼čli─činde,   A Tour meeting & incentive departman─▒ dünyadaki tüm ┼čehirler için istedi─činiz tur programlar─▒ ve seçenekleri sunmaktad─▒r. Dünyadaki ┼čehirlerin güzelliklerini gelin hep beraber ya┼čayal─▒m.

MÜNFER─░T ─░┼× GEZ─░LER─░ : Günümüzde i┼č seyahatleri profesyonel deneyim gerektiren bir alan haline gelmi┼čtir. ─░┼č seyahatlerinizin ba┼čar─▒l─▒ geçmesi acentelerin uzmanl─▒k alan─▒ ve deneyimine ba─čl─▒d─▒r. Bunu için tüm hizmetlere tek noktadan ula┼čabilece─činiz A Tour uzmanla┼čm─▒┼č ki┼čilerden olu┼čan farkl─▒ departmanlar─▒yla i┼č seyahatlerinizi profesyonel bir ┼čekilde sa─člamaktad─▒r. Uçak biletleri, otel rezervasyonlar─▒, vize i┼člemleri, transfer hizmetleri, uluslar aras─▒ kongre kay─▒tlar─▒, uluslar aras─▒ seyahat sigortas─▒ taleplerinizi tümünde hizmet vermektedir.

 YURTİÇİ OTELLER
Ankara Hilton (Ankara)
Atour
Otel Fiyatlar─▒m─▒z i├žin 0 312 4677600 dan Bize Ula┼čabilirsiniz...
Radisson Sas Hotel (Ankara)
Atour
Otel Fiyatlar─▒m─▒z i├žin 0 312 4677600 dan Bize Ula┼čabilirsiniz...
S├╝rmeli Hotels & Resorts (Ankara)
Atour
Otel Fiyatlar─▒m─▒z i├žin 0 312 4677600 dan Bize Ula┼čabilirsiniz...

 YURTDIŞI TURLAR

FIRSATLAR / KAMPANYALAR
Atour

G├╝ral Sapanca

Atour

Thermalium Wellness Park Hotel (Yalova)

Atour

Do─čal Tatil K├Ây├╝ (┼×ile-─░stanbul)

Atour

B├╝y├╝k Abant Oteli (Bolu)

94,00 TL den Ba┼člayan Fiyatlarla... Yar─▒m Pansiyon...
Atour

Abant Palas